Drobečková navigace

Úvod > Výhody řešení

Výhody řešení

Výhody řešení ...

Dřevostavby jsou již od nepaměti po celém světě nedílnou součástí kvalitního bydlení s výbornými akustickými a tepelnými vlastnostmi. Bohužel v České republice nabývají popularyty až v posledních letech a rapidně stoupá poptávka i samotná realizace. Lidé si konečně začínají uvědomovat, jaké výhody jim dřevostavby přináší.

Když pominu výhodu jako je ekologie, proto že dřevostavba je šetrná k naší přírodě a dřevo v našich českých lesích na jeden rodinný dům doroste za jeden den, musím vyzdvihnout úsporu energií vynaloženou na vytápění a z vlastní zkušenosti vím, že úspora je minimálně padesát procent o proti domu zděnému o stejné velikosti.

Další velkou výhodou je rychlá výstavba, skoro úplně odpadají technologické přestávky, kterých je u staveb zděných přehršle.

Naše firma Dřevostavby ČB  je schopna za jakéhokoli počasí a roční doby postavit rodinný dům na klíč  za tři až čtyři měsíce a to je pro rodinu, která platí nájem a hypotéku dost zásadní a je schopna rychlejším nastěhováním do vysněného domu ušetřit desítky tisíc korun.

 

 

Rádi Vám poradíme a doporučíme výhodné řešení

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů